Saulės elektrinės: kaip sumažinti išlaidas ir tausoti aplinką

Saulės elektrinės yra vis populiaresnis būdas sumažinti elektros energijos sąnaudas ir prisidėti prie aplinkos tausojimo. Jos generuoja elektros energiją iš saulės spindulių, todėl yra visiškai atsinaujinantis ir aplinkai nekenksmingas energijos šaltinis.

Kodėl verta įsirengti saulės elektrinę?

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta įsirengti saulės elektrinę. Štai keletas iš jų:

  • Sumažinamos elektros energijos sąnaudos. Saulės elektrinės generuoja elektros energiją, kurią galite naudoti savo reikmėms. Tai reiškia, kad galite sumažinti elektros energijos sąnaudas iš tinklo, o kartu ir sutaupyti pinigų.
  • Padidėjęs elektros energijos saugumas. Saulės elektrinės turinčios hibridinius elementus suteikia jums nepriklausomybę nuo elektros energijos tinklo. Tai reiškia, kad net jei elektros energijos tiekimas iš tinklo bus nutrauktas, jūs vis tiek galėsite naudoti elektrą savo namuose ar versle.
  • Prisidėjimas prie aplinkos tausojimo. Saulės elektrinės yra visiškai atsinaujinantis ir aplinkai nekenksmingas energijos šaltinis. Jos padeda sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas, todėl yra naudingos aplinkai.

Kaip išsirinkti saulės elektrinę?

Prieš įsirengdami saulės elektrinę, turėtumėte atsižvelgti į kelis svarbius veiksnius. Štai keletas iš jų:

  • Jūsų poreikis elektros energijai. Turite apskaičiuoti, kiek elektros energijos jums reikia kiekvieną mėnesį. Tai padės jums pasirinkti tinkamą saulės elektrinės galią.
  • Jūsų gyvenamoji vieta bei planuojamos saulės elektrinės modulių montavimo pozicija. Saulės elektrinių efektyvumas priklauso nuo saulės šviesos kiekio ir  jų kritimo kampo jūsų gyvenamojoje bei moduliu sumontavimo vietoje.
  • Jūsų biudžetas. Saulės elektrinių kainos gali skirtis priklausomai nuo jų galios, komplektacijos ir kitų veiksnių.

Kaip įsirengti saulės elektrinę?

Saulės elektrinę galite įsirengti patys arba patikėti šį darbą kvalifikuotiems specialistams. Patiems įsirengti saulės elektrinę sudėtinga, nes tai darbas, reikalaujantis specifinių žinių bei įgūdžių. Rinktis įmonę, kuri jums atliks įrengimo darbus, patartina iš tų, kurios turi pakankamai saulės elektrinių įrengimo patirties bei gali pasiūlyti aukštos kokybės komponentus. Nežiūrint į tai, kokį įrengimo būdą pasirinksite, Jūs esate laukiami mūsų įmonėje.

Saulės elektrinės yra viena iš pagrindinių AURGINTA UAB veiklų. Įmonė teikia saulės elektrinių įrengimo paslaugas bet kokiomis sąlygomis: ant įvairiomis dangomis dengtų šlaitinių bei plokščių stogų. Esant poreikiui, kolektorius taip pat galime įrengti ir jūsų sklype. Plataus spektro konsultacijos, pilnas projektavimas bei komplektavimas, surinkimas, paleidimas ir galiausiai- pridavimas. Viskas nuo A iki Z tik Jūsų patogumui.

Taip pat, AURGINTA UAB užsiima saulės elektrinių komponentų tiekimu. Šiuo metu įmonė turi verslo partnerius įvairiose Europos Sąjungos bei Azijos šalyse. Tai užtikrina sklandų užsakymų vykdymą, atsižvelgiant į kliento pageidavimus.

Keletas mūsų įgyvendintų projektų pavyzdžių: