MONTAVIMO SISTEMA

Renusol ConSole+ montavimo sistema Saulės elektrinės

„Renusol“ specializuojasi, montavimo sistemų skirtų saulės elektrinių moduliams montuoti ant visų tipų stogų, gamyboje ir pardavime. Ji buvo įkurta 1997 metais. Pradėjusi veiklą Vokietijos rinkai, įmonė išplėtė savo verslą visose pagrindinėse rinkose Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje.

Turėdamas daugiau nei 20 metų patirtį ir daugiau nei 3 gigavatų montavimo sistemų tiekimą į daugiau nei 48 šalis, „Renusol“ yra vienas pagrindinių veikėjų PV pramonėje.


Renusol CS+ montavimo sistema

RENUSOL montavimo sistema ConSole+

Renusol ConSole+ saulės elektrinės montavimo sistema yra idealus sprendimas montuojant saulės elektrinę ant plokščių stogų ar žemės. Ši sistema ypač tinkama ant apšiltinto stogo „minkštos” dangos. Prie šios dangos CS+ montavimo metu elektrinės dalis „pritvirtinama”  balastu, dedamu į konstrukcijos vidų. Todėl spaudimo jėga pasiskirsto tolygiai visame konsolės plote, taip apsaugodama stogo danga nuo pradūrimo. Ši sistema neturi aštrių dalių besiremiančių į stogą. Dėl paprasto montavimo sistemos surinkimo principo (viena konsole skirta vienam saulės elektrinės moduliui) atskirus fotovoltinės sistemos saulės modulius galima išdėstyti nepriklausomai vienam nuo kito, taip kaip jums bus patogiausia.

Matmenys (mm):                1730 x 1100 x 390

Montavimo tipas:               plokščias stogas

Svoris (kg)                               7,9

Gamintojo duomenų lentelė

Instaliavimo instrukcija